НКРЕКП змінює тариф на послуги з передачі електричної енергії ПРАТ «НЕК «УКРЕНЕРГО»

З 01 січня 2021 року набирає чинності постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) «Про встановлення тарифу на послуги з передачі електроенергії Приватному акціонерному товариству «Національна енергетична компанія «УКРЕНЕРГО».

Документом встановлюється тариф на послуги з передачі електричної енергії на рівні 293,93 грн/МВт·год (без урахування ПДВ).

НКРЕКП зобов'язує ПРАТ «НЕК «УКРЕНЕРГО» перераховувати та обліковувати кошти, що визначені як джерела фінансування Інвестиційної програми товариства на 2021 рік (амортизація, плата за реактивну електроенергію та прибуток на капітальні інвестиції), на окремому банківському рахунку та не використовувати ці кошти до прийняття НКРЕКП рішення про схвалення Інвестиційної програми ПРАТ «НЕК «УКРЕНЕРГО» на 2021 рік.

Окрім того, постановою визначається, що максимальний розмір заробітної плати, яка фінансується за рахунок тарифу на послуги з передачі електричної енергії, не може перевищувати десятикратний розмір середньої заробітної плати, урахованої у структурі тарифу на послуги з передачі електричної енергії.

Вказана постанова набирає чинності з 01 січня 2021 року, але не раніше дня, наступного за днем її оприлюднення на офіційному веб-сайті НКРЕКП. Більш детально зі змістом документу можна ознайомитись за цим посиланням.