Суд скасував право власності на скандальну новобудову на вул. Снопківській

Апеляційний судом Львівської області 12 травня скасував незаконну ухвалу Залізничного районного суду у справі визнання права власності на будинок на вул. Снопківській, 18а у Львові.

У такий спосіб суд задовольнив скаргу прокуратури області на ухвалу районного суду міста Львова від 18 вересня 2015 року про затвердження мирової угоди між трьома громадянами, на підставі якої за фізичною особою визнано право власності на житловий будинок на вул. Снопківській та введення його в експлуатацію, інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

Прокурор у суді апеляційної інстанції довів, що згадана ухвала суду прийнята з порушенням норм матеріального права, оскільки будівництво об’єкту проводилось за відсутності відповідної проектно-технічної документації, дозволу ДАБІ України у Львівській області та без погодження органу місцевого самоврядування.

Апеляційний суд скасував ухвалу Залізничного районного суду та повернув справу для продовження розгляду до суду першої інстанції.

Як зазначено в повідомленні, оскаржувану ухвалу прокуратура виявила за наслідками моніторингу рішень, постановлених судами у справах без участі прокурора.

Нагадаємо, ще торік у липні ДАБІ подала до суду, аби домогтися знесення самобуду на Снопківській, 18а, оскільки цей будинок зводився без виданих містобудівних умов та обмежень, з порушенням генплану міста і без права на виконання будівельних робіт. Поки розглядалася ця справа, ДАБІ також звернулася до суду із заявою про зупинку будь-яких будівельних робіт на Снопківській. Однак у грудні 2015 року Львівський окружний адміністративний суд відмовив ДАБІ у задоволенні позову.

За інформацією газети «Ратуша», скандальне будівництво на Снопківській, 18а веде власник медичного центру «Паренс-Україна», який розташований поруч.