На очисних спорудах «Львівводоканалу» встановили сучасну установку «Фільтрпрес», яка зневоднює мул

ЛМКП «Львівводоканал» впроваджує сучасні європейські технології для зневоднення мулу. Минулого тижня на підприємстві запрацювала новітня установка «Фільтрпрес», яка зневоднює мул з допомогою сучасних європейських технологій. Установка українського виробництва коштувала підприємству 6 млн грн.

Уже 79% львів’ян отримують воду без хлору

Від учора, 20 липня, у тестовому режимі розпочали дозування гіпохлориту натрію на насосній станції «Будзень-3». Відтак, воду без хлору отримуют вже 79% львів’ян.

Новий тариф на газ допоможе менше платити взимку

ТОВ «Львівгаз збут» інформує своїх клієнтів про можливість змінити базовий річний тариф на тариф «Твій газ Рівномірний платіж».

Гідравлічні випробування теплових мереж розпочнуться в четвер, 20 травня

Як повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, гідравлічні випробування теплових мереж розпочнуться в четвер, 20 травня. На час проведення гідравлічних випробувань і ліквідації виявлених пошкоджень на трубопроводах буде призупинено подачу гарячої води. Однак, вперше цього року, під час гідравліки не будуть зупиняти подачу гарячої води до основних лікарень – котельні, які їх обслуговують, не зупинятимуть, а пізніше заклади охорони здоров’я переключать до інших джерел теплопостачання

НКРЕКП змінює тариф на послуги з передачі електричної енергії ПРАТ «НЕК «УКРЕНЕРГО»

З 01 січня 2021 року набирає чинності постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) «Про встановлення тарифу на послуги з передачі електроенергії Приватному акціонерному товариству «Національна енергетична компанія «УКРЕНЕРГО».

Зміна тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2021 рік

ЛМКП «Львівводоканал» інформує споживачів про те, що 16 грудня 2020 року відбулося засідання Національної Комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (надалі – Регулятор) у формі відкритого слухання.

ЛКП «Зелене місто» нагадує як правильно сортувати органічні відходи, аби вони потрапили на компостування

ЛКП «Зелене місто» закликає мешканців до роздільного збору органічних відходів. Зокрема, у підприємстві нагадують як правильно сортувати органіку, аби вона потрапила на компостування.

Будинок з центральним опаленням на вул. Величковського, 2 стане першим в Україні, де мешканці зможуть індивідуально регулювати теплоспоживання у квартирах

У будинку на вул. Величковського, 2 із центральним опаленням вперше модернізують систему опалення таким чином, що мешканці кожної квартири матимуть змогу індивідуально регулювати своє теплоспоживання.

У Львові затвердили стандарт огородження при виконанні ремонтних робіт

Виконавчий комітет прийняв рішення «Про затвердження ескізів тимчасового огородження при виконанні ремонтних робіт львівськими комунальними підприємствами та виконавчими органами». Відповідно львівські комунальні підприємствам при виконанні ремонтних робіт мають дотримуватись затвердженого стандарту огородження.

ЛМКП «Львівводоканал» таки здійснить реконструкцію каналізаційних очисних споруд за кошти ЄБРР

Депутати Львівської міської ради сьогодні таки підтримали ухвалу «Про затвердження угоди про наміри щодо підготовки кредитного фінансування від 21.04.2020, укладеної між Львівською міською радою, Європейським банком реконструкції та розвитку і ЛМКП „Львівводоканал“ у тому числі для протидії наслідків поширення вірусної інфекції COVID-19 у м. Львові». Нагадаємо, з часу останнього засідання сесії відбулося кілька робочих зустрічей трудового колективу підприємства з депутатами ЛМР. Працівники «Львівводоканалу» пояснювали міським обранцям, наскільки критично важливим і економічно вигідним для міста є цей проект.